1999 yılından beri Bodrum’da faaliyet gösteren Denizsen Grup bünyesinde yeralan ICCO CONCEPT olarak esin kaynağımız doğa; hammaddemiz yüzyıllarca kullanılmış ahşap, üretim biçimimiz ise zenaat Yolumuz ise geçmiş üretim biçimlerini günümüz anlayış ve ihtiyaçlarına uyarlamak...

ICCO CONCEPT

Mobilya

Yıllara meydan okuyarak günümüze ulaşan ahşaba kendi yorumumuzu katarak oluşturduğumuz iç mekan ve dış mekan mobilyaları üretiyoruz. Ürünlerimizin evlerinizde doğanın ve zenaatin ruhunu yaşatmaya devam etmesini ve nesilden nesile aktarabilmenizi arzu ediyoruz.

Kapı

Masif ahşap ve el yapımı demir işçiliği ile ürettiğimiz özel tasarım kapılarımız, evinizin güvenliği ile birlikte estetiğini de sağlar.

Aydınlatma

Ahşap, bakır, metal gibi malzemelerin biraraya gelmesi ile ürettiğimiz özel tasarım aplik, avize ve abajurlarımız aydınlatma fonksiyonu dışında mekânlarınıza estetik değer de katar.

Tasarım

Günümüz seri üretim anlayışını birlikte aşabiliriz. Evinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik kişiye özel tasarım çalışmalarımız ile sadece size özel bir ev yaratmak için ekip olarak hizmetinizdeyiz.

Atölyeler

Bodrum Tuzla’daki tesislerimizde konusunda uzman ekibimiz ile üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.